29-vjeçari në Tiranë tenton të vetëdigjet me benzinë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një i riu ka tentuar të vetëdigjet me benzinë. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00, tek Ish-Nisharaku.

Sipas policisë, dyshohet se kushte të rënduara psikologjike, ka tentuar të vetëdigjet me benzinë, shtetasi me inicialet A. M., 29 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

29-vjeçari në Tiranë tenton të vetëdigjet me benzinë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një i riu ka tentuar të vetëdigjet me benzinë....

Aurela Hoxha pozon me bikini, ja si duket modelja pas lindjes

Aurela Hoxha prej disa kohësh është zhvendosur në Spanjë, ku është duke shijuar jetën e saj të re. Modelja seksi është shumë aktive në rrjetet...

Manastirliu inspekton spitalin e Sarandës: Në Shtator vihet në funksion pavioni i pediatrisë së re dhe laboratorët

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka inspektuar investimet në spitalin e Sarandës. Manastriliu ka bërë me dije se brenda muajit shtator do të përfundojë...

Detaje nga aksidenti ku humbi jetën i mituri/ Nëna evitoji përplasjen me këmbësoren

Detaje tragjike zbardhen nga aksidenti që i mori jetën një djali vetëm 6 vjeç në Elbasan. Ngjarja e rëndë ndodhi sot rreth orës 09:15,...

Gjykata e Lartë cakton seancën e rradhës për ish-ministrin Tahiri, ja kur mbahet

Gjykata e Lartë ka caktuar datën e seancës për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, për datën 28 shtator 2021. Trupi gjykues, me kryetar Ilir Pandën...

Lajme të tjera

Web TV