Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

E frikshme/ Dhëndri filmon rastësisht vjehrrën që bie nga shkëmbi 70 metra i lartë (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Po filmonte familjen e tij duke bërë ecje në mal, por rastëisht ai ka filmuar momentin kur vjehrra e tij 71-vjeçare u rrëzua nga një shkëmb 70 metra dhe humbi jetën.

Kadir Sahiner po filmonte peizazhin piktoresk malor ndërsa ishte në një shëtitje familjare në pyjet pranë fshatit Tepekov në Provincën Artvin kur ndodhi tragjedia.

Ndërsa kamera u drejtua për të filmuar pamjet, Kadir kapi pa dashje momentin kur vjehrra e tij Pumpul Karademir shkoi në buzë të shkëmbit për të parë poshtë para se ajo të humbte ekuilibrin dhe të binte nga shkëmbi.

Pamjet video tregojnë Pumpulin duke u përplasur mbi një shkëmb dhe këmbët e saj mund të shihen në ajër ndërsa ajo bie nga buza e shkëmbit.

Familja e saj, përfshirë burrin Mehmet Karademir, vajzën Ayla dhe mbesën Ceren, ishin të pranishëm dhe e panë të gjithë ngjarjen.

Ayla, e bija mund të dëgjohej duke paralajmëruar nënën e saj ‘mos shko, nënë, jo, nënë, mos shko’ ndërsa iu afrua buzës së shkëmbit pak para rënies së saj fatale.

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV