test

Eriksen jep lajmin e madh: Ja kur do të rikthehem të luaj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Më ka shkuar mirë, pas katër-pesë muajsh do të kthehem të luaj”.

Kjo është fraza e bujshme që Christian Eriksen duket se i ka thënë dje shokëve të
skuadrës tek Inter gjatë vizitës në qendrën stërvitore.

Domethënë, danezi nuk ka dyshime mbi kthimin e tij në fushë, edhe pse mbetet
për t’u kuptuar, falë vizitave të javëve të ardhshme, nëse do të mund ta bëjë në Itali
ose në një kampionat ku është i lejuar përdorimi i defibrilatorit të brendshëm,
aparat që stimulon rrahjet e zemrës.

Lajmi është raportuar nga Corriere dello Sport

Të fundit

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

I ulur në tualet, politikani i bashkohet gabimisht takimit virtual

Një kryebashkiak i Rio de Janeiro të Brazilit u kap duke iu bashkuar një takimi në internet ndërsa ishte ulur në tualet. Sipas mediave të...

Supergoli i futbollistit turk, mamaja dhe e dashura shpërthejnë në lot

Turqia e nis me fitore Europianin, teksa triumfoi 3-1 ndaj Gjeorgjisë në ndeshjen e zhvilluar në “Singal Iduna Park” për llogari të grupit F. Kombëtarja...

Lajme të tjera

Web TV