Para 10 vitesh u cilësua vajza më e bukur në botë, ja si duket sot në moshën 20-vjeçare francezja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ishte vetëm 10 vjeç dhe u cilësua si vajza më e bukur në botë. Ajo quhet Thylane Blondeau, franceze, dhe sot tashmë 20 vjec.

Karriera e modelimit e vajzës me origjinë franceze u filloi mjaft herët-kur ajo ishte 4 vjeç dhe shtatë vjet më vonë, prindërit dhe përfaqësuesit e saj patën shumë polemika për faktin që e lejuar atë të shfaqej në një xhirim të Vogue që në një moshë të vogël.

Në ditëlindjen e saj të 16 -të, Blondeau u bë ambasadore e markës “L’Oréal Paris”; ajo gjithashtu mban një jetë aktive në Instagram.


Të fundit

Ukraina synon të evakuojë mijëra banorë nga Donetsku para dimrit

Qeveria ukrainase po synon të evakuojë dy të tretat e banorëve nga zonat që ajo ende kontrollon në rajonin...

Studiuesit në alarm, temperaturat në Arktik po rriten shumë më shpejt se mesatarja

Sipas një studimi të ri skandinav, temperatura në rajonin e Arktikut po rritet shumë më shpejt se mesatarja globale sesa kanë vlerësuar më parë...

FBI kontrolle në shtëpinë e Trump, flet prokurori i përgjithshëm: E urdhërova unë

FBI ka hyrë në shtëpinë e ish-presidentit Donald Trump për të bërë kontrolle por ende nuk dihet arsyeja e kontrollit. Mbi ngjarjen ka folur vetë...

Nga Trump te lufta në Ukrainë, zbulohet si “The Simpson” parashikojnë të ardhmen

Nëse doni të dini se ku po shkon bota, shihni “The Simpsons”. Shfaqja popullore e karikaturave për të rritur ka parashikuar ngjarje të egra dhe të...

Ishte i shpallur në kërkim, arrestohet ish-shefi i policisë së Dhërmiut!

Ish-shefi i Policisë së Dhërmiut, Sokol Bode është arrestuar mbrëmjen e sotme gjatë një aksioni policor në qytetin e Beratit. Bode është dënuar me 12...

Lajme të tjera

Web TV