Aksident i rëndë në Korçë/ Makina bie nga ura, ndërron jetë në spital shoferi, plagoset pasagjeri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

KORÇË

Një 41-vjeçar ka humbur jetën pas një aksidenti në orët e para të mëngjesit, në fshatin Polenë, Korçë. Sipas informacioneve zyrtare, një mjet tip “Audi” ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë nga ura e këtij fshati.

Për pasojë kanë marrë dëmtime drejtuesi i mjetit T. B. dhe shtetasi A. Z., rreth 41 vjeç, banues në Korçë, pasagjer në mjet, i cili pas mjekimit të marrë në Spitalin e Korçës, u transportua për mjekim të specializuar në Tiranë, ku ndërroi jetë. Drejtuesi i mjetit, ndodhet në Spitalin e Korçës, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.


Të fundit

“Shporru kryeministër!”/ Rritet pakënaqësia e qytetarëve në Greqi, ofendime të rënda ndaj Mitsotakis

Ofendimet ndaj kryeministrit Kyriakos Mitsotakis janë rritur ditët e fundit pasi Athina po lufton me flakët prej ditësh tashmë. Ndërsa...

Aksident i rëndë në Korçë/ Makina bie nga ura, ndërron jetë në spital shoferi, plagoset pasagjeri

KORÇË Një 41-vjeçar ka humbur jetën pas një aksidenti në orët e para të mëngjesit, në fshatin Polenë, Korçë. Sipas informacioneve zyrtare, një mjet tip...

Zjarret në vend/ Arrestime edhe në Fier, pranga dy kushërinjve që dogjën mbi 4 hektarë pyll (Emrat)

Policia e Fierit ka vënë në pranga 2 shtetas të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin i vunë zjarrin pyllit të fshatit Gjorgoz. Nga hetimet...

Nuk shkoi në punë, modelja Kendall Jenner gjobitet me 1.8 milionë dollarë

Supermodelja Kendall Jenner është hedhur në gjyq nga marka italiane e modës “Liu Jo”. Përfaqësuesi e markës e hodhën në gjyq Jenner me pretendimin...

I vuri zjarrin një sipërfaqeje toke prej 4 mijë metrash katrorë, arrestohet në Durrës një 49-vjeçar

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 49-vjeçar për zjarrvënie. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, arrestuan në flagrancë për...

Lajme të tjera

Web TV