Daily Mail shkruan për jetën luksoze të Morena Tarakut, ja çfarë komenton prestigjozja britanike

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prestigjozia britanike “Daily Mail” ka shkruar për pushimet luksoze të figurave më të njohura publike, ku mes tyre është edhe shqiptarja Morena Taraku.

Mes të tjerash,  në artikullin dedikuar artistes shqiptare, “Daily Mail” vë theksin edhe te veshjet me stil dhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që ajo e mban në kyçin e dorës.

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë, Morena Taraku, kapi një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 paund “Cartier” (foto në kyçin e dorës”.

Më tej, në shkrim publikohen edhe foto të “VIP-ave” të tjerë anë e mbanë botës, që bëjnë pushime luksoze, që siç thekson “Daily Mail”, “Për shumë prej nesh, ideja e një pushimi veror jashtë vendit nuk është ende asgjë më shumë se një ëndërr e largët e mbushur me komplikime”.


Të fundit

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të Morena Tarakut, ja çfarë komenton prestigjozja britanike

Prestigjozia britanike “Daily Mail” ka shkruar për pushimet luksoze të figurave më të njohura publike, ku mes tyre është...

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet pedofili në Gjirokastër

Një person është arrestuar në Gjirokastër pasi akuzohet se ka ngacmuar një të mitur. “Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër arrestuan...

Refuzuan të bënin vaksinën, e gjithë familja shuhet nga koronavirusi për një javë!

Një familje është shuar nga COVID-19, vetëm pak ditë pasi kishin refuzuar të marrin vaksinën kundër COVID-19. Ka qenë djali i familjes i mbetur gjallë...

Vrau taksistin grek dhe i grabiti shtëpinë! Kapet “skifteri” shqiptar në Greqi

Një 47-vjeçar shqiptar, i shpallur në kërkim si autor i vrasjes së taksistit 60-vjeçar, Kosta Tsakalo më 27 Korrik ka rënë në prangat e...

Dogjën pyje e bimë nga veriu në jug, arrestohen 15 piromanë, 16 nën hetim, 2 në kërkim! Policia: Kush vë zjarr do përballet me...

Autorët e djegies së bimësinë dhe pyjeve nga veriu në jug po shkojnë drejt hekurave. Ndërsa vendi po përballet me flakët prej ditësh, nga...

Lajme të tjera

Web TV