Shfaqte gjirin që rridhte qumësht/ Instagrami heq posterin e filmit të ri të Almodovar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Instagrami ka vendosur të heq, pasi ka cilësuar si të papërshtashëm posterin e filmit të ri të Pedro Almodovar ku luan protagonistja e njohur Penelope Cruz.


Në poster shfaqet një sy që derdh qumësht gjiri, në një sfond të kuq.

Drama e re e Pedro Almodovar tashmë ka shkaktuar shumë polemika për shkak të posterit, i cili u “censurua” nga Instagrami dhe u hoq pasi përmbajtja e tij u konsiderua e papërshtatshme dhe ofenduese.

Krijuesi I posterit Javier Jaén ndau përsëri posterin në mediat sociale dhe shkroi: “Siç pritej, instagrami ka hequr posterin që kemi bërë për filmin e fundit të Almodovar #madresparalelas. Do ta postoj përsëri”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Javier Jaén (@javier_jaen)

Të fundit

Jennifer Aniston dhe David Schwimmer në një lidhje dashurie?

Dy aktorët e serialit të famshëm “Friends”, Jennifer Aniston dhe David Schëimmer thuhet se po dalin bashkë. Aktorët, të cilët...

Zjarret në vend, Peleshi: Kemi ende 9 vatra zjarri aktive, kritikja është në Kukës

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, në një prononcim për mediat, ka treguar se Gadishulli i Karaburunit, nuk ka asnjë vatër zjarri aktive. Megjithatë ai...

Shfaqte gjirin që rridhte qumësht/ Instagrami heq posterin e filmit të ri të Almodovar

Instagrami ka vendosur të heq, pasi ka cilësuar si të papërshtashëm posterin e filmit të ri të Pedro Almodovar ku luan protagonistja e njohur...

Alarm i kuq në Tunizi/ Temperaturat rriten më 49 gradë celsius

Autoritetet tuniziane janë në gatishmëri për shkak të valës historike të të nxehtit që ka prekur pjesën veriore të vendit. Instituti Meteorologjik në vend...

Gjermani/ Punonjësi i ambasadës britanike spiunonte tek rusët

Një 57-britanik, i dyshuar se bënte spiunazh për Rusinë, duke i dorëzuar dokumente në këmbim të parave gjatë punës që bënte në Ambasadën Britanike...

Lajme të tjera

Web TV