Gazeta Fjala, e enjte 12 gusht 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Diell dhe rritje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb,...

Horoskopi ditor, 12 gusht 2021

Dashi Jeta në çift do të jetë po aq e bukur këtë të enjte dhe do të përjetoni si në fillimet e lidhjes. Do të...

Twitter dhe Google ndalojnë çdo përmbajtje që mohon gjenocidin në Srebrenicë

Twitter dhe Google synojnë të heqin përmbajtjet që mohojnë gjenocidin në Srebrenicë nga platformat e tyre. RFE raportoi të mërkurën se Twitter dhe YouTube, duke...

Tifozët e Messit presin në radhë të gjata për të blerë fanellën e lojtarit, ja sa para shpenzojnë (video)

Tifozët e futbollit në mbarë  botën me siguri janë duke menduar se si mund të bëjnë tyren fanellën e re të Lionel Messit në...

Lajme të tjera

Web TV