Ish-bashkëshortja e Eminem tenton të vetëvritet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-bashkëshortja e Eminem, Kim Scott, ka tentuar të vetëvritet. Sipas burimeve, më 30 korrik në komisariatin e policisë është bërë një telefonatë për të raportuar se një person ka tentuar vetëvrasjen në shtëpinë e saj në Michigan, shkruan “Page Six”.

Kur oficerët e policisë mbërritën në vendngjarje, raportohet se Scott nuk ishte në vete dhe atyre iu desh që ta mbanin me forcë. 46-vjeçarja dyshohet se ka prerë veten, pasi kishte plagë të vogla në këmbë dhe në dysheme kishte gjak.

Thuhet se autoritetet e dërguan atë në spital për vlerësim mjekësor dhe psikologjik, dhe tashmë ajo është rikthyer në shtëpi për t’u shëruar. Incidenti i supozuar ndodhi vetëm një javë pasi nëna e Scott, Kathleen Sluck, vdiq më 23 korrik në moshën 65-vjeçare.

Ndërkohë, motra e Kim vdiq në vitin 2016 dhe shkak dyshohet se ka qenë mbidoza e heroinës. Ajo ishte vetëm 41 vjeç. Pas vdekjess së Doën, Kim tha se kurrë nuk do të ndihej e plotë përsëri. Eminem dhe Kim u martuan në vitin 1999 dhe u divorcuan në vitin 2001. Ata kanë një vajzë së bashku, e cila quhet Hailie.

 


Të fundit

E rëndë/ 34-vjeçari shqiptar humb jetën në vendin e punës në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shtetas shqiptar ka humbur jetën në vendin e punës....

Ish-bashkëshortja e Eminem tenton të vetëvritet

Ish-bashkëshortja e Eminem, Kim Scott, ka tentuar të vetëvritet. Sipas burimeve, më 30 korrik në komisariatin e policisë është bërë një telefonatë për të...

Shkretëtira e Saharasë/ Mungesa e ujit u merr jetën 6 emigrantëve

Gjashtë emigrantë nga Afrika nën-Sahariane u gjetën të vdekur, ndoshta nga dehidratimi në mes të shkretëtirës në Tunizinë jugore, pranë kufirit me Algjerinë, pasi...

10 gjëra të përditshme që ndikojnë në plakjen e lëkurës sonë

Le ta pranojmë, të gjithë shpresojmë dëshpërimisht që lëkura të na plaket si vera e mirë. Dhe ndërsa pamja jonë është disi gjenetike, ajo...

Afganistan/ Talebanët marrin kontrollin e qytetit të tretë më të madh

Talebanët kanë marrë kontrollin e Heratit, qytetit të tretë më të madh të Afganistanit, tha sot një zyrtar i lartë i sigurisë në zonë. Talebanët...

Lajme të tjera

Web TV