test

A do veshë fanellën me numrin e Messi-t? Shuhen të gjitha dilemat për Rey Manajn (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Barcelona ka konfirmuar se Memphis Depay, Eric Garcia dhe Rey Manaj janë regjistruar në LaLiga dhe do të kenë të drejtë të luajnë që në ndeshjen hapëse të sezonit të tyre në La Liga Santander kundër Real Sociedad të dielën.

Marrin fund dilemat, Rei Manaj do të mbajë veshur fanellën me numrin 14 në sfidën e sotme ndaj Real Sosiedadit.

U aludua se mund të merrte edhe 10-tën e Leo Mesit, por në fund shqiptarit i është besuar numri i brazilianit Filip Kutinjo, i cili nuk do të jetë i gatshëm në sfidën e sotme, teksa është drejt largimit nga katalanasit. Zërat e fundit lidhen me një transferim në Serinë A te Lacio e Sarrit.

Barcelona ka publikuar edhe listën e futbollistëve të grumbulluar për sfidën e sotme, si dhe numrat përkatës që lojtarët do të mbajnë.

Të fundit

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Bajrami: “Dhamë maksimumin tonë, tani duhet të mendojmë për ndeshjen ndaj Kroacisë”

Nedim Bajrami shënoi golin më të shpejtë në historinë e Kampionateve Europiane, pas vetëm 23 sekondash lojë ndaj Italisë, por pavarësisht kësaj, kuqezinjtë dolën...

Lajme të tjera

Web TV