“Do bësh s*ks me mua?”/ Ja si i përgjigjet Roza Lati pyetjes provokuese

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Moderatorja Roza Lati ka treguar se është shumë mendje hapur dhe pa komplekse, e si e tillë nuk nguron t’u përgjigjet pyetjeve provokative të ndjekëësve të saj në Instagram.

32-vjeçarja është mjaft aktive në rrjete sociale, ku tërheq vëmendje gjithmonë me anë të seteve fotografike që realizon, pasi në to shfaqet mjaft joshëse, sensuale, duke pozuar herë topless e herë lakuriq.

Mbrëmjen e djeshme, prezantuesja seksi zhvilloi një intervistë virtuale me ndjekësit dhe pyetja e parë pikante që iu bë ishte: “Kur ke bo seks për herë të fundit?”.

Roza vendosi të përgjigjej me ironi ndaj pyetjeve personale, duke shkruar: “Alo…? Po… dy bileta për kinema desha… reshti fundit të lutem… po… Faleminderit!”.

Një tjetër i drejtoi këtë pyetje Latit: “Kam kohë të gjatë pa bërë seks. Do bësh seks me mua?”.

Edhe këtë herë, Roza vazhdoi historinë e “filmit” në përgjigje, duke shkruar: “Alo… po… ca, kam parku keq??? Po unë ia dhash çelësat atij rojes mo! Merru me rojen, jo me mua!”.


Të fundit

“Të pi një kafe lali me babin”/ Publikohen për herë të parë mesazhet e Martinit me…

Janë publikuar për herë të parë në media mesazhet që Martin Çeço i ka dërguar Tina Pajollarit, vajzës që...

Kryeministri holandez zbulon prapaskenën: Gati u rrahëm fizikisht me Ramën në Sofje

Kryeministri holandez, Mark Rutte në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, tregoi një episod kur të dy gati sa nuk ishin...

Gati “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Presidenti Vladimir Putin ka deklaruar se Rusia do të përgjigjet në të njëjtën mënyrë nëse NATO do të vendoste trupa dhe infrastrukturë ushtarake në...

Përmbysje spektakolare nga Novak Djokovic, serbi zgjohet dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Novak Djokovic dëshmoi edhe një herë se ka ‘shtatë jetë’ brenda katër mureve të Wimbledonit . Në fitoren e tij të njëzet e gjashtë...

Lajme të tjera

Web TV