“Amerikanët të çojnë të flasësh me Zotin”, Berisha në Rugovë, komentuesit: Ngele maleve si Meta

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale një foto nga Rugova. “Në Rugovë, diamantin e Bjeshkëve të Bekuara” shkruan Berisha.

Ndërkohë komentuesit nuk humbën rastin të thumbojnë ish-kryeministrin. “Ku je o legjend! Na mori malli të shofim në fush se mbete si Meta maleve! Qenka sëmundje ngjitëse kjo punë e amerikanëve!

Të dërgon nëpër male të flasësh me zotin se në fushë ka zhurma nuk dëgjon njeri! Kalofsh mirë o Doktor, mos e vrit mendjen se shumë bukur ke jetuar, histori bëre, ç’po të duhet lapidari tani se do e pshurrin qent! Have a nice day!”shkruan komentuesi Pajtim Sula.


Të fundit

Merkel nga Ukraina: Gazi natyror nuk duhet të shndërrohet kurrë në “armë gjeopolitike”

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka thënë se gazi natyror nuk duhet të përdoret kurrë si armë gjeopolitike dhe ka...

“Amerikanët të çojnë të flasësh me Zotin”, Berisha në Rugovë, komentuesit: Ngele maleve si Meta

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale një foto nga Rugova. “Në Rugovë, diamantin e Bjeshkëve të Bekuara” shkruan Berisha. Ndërkohë komentuesit nuk humbën...

Zbulimi i shkencëtarëve për metabolizmin/ Ja në cilën moshë fillojnë ndryshimet e pakthyeshme

Metabolizmi ngadalësohet në moshën e mesme, apo jo? Shkencëtarët thonë se kjo është e gabuar. Ne djegim kalori me të njëjtën normë, qoftë 25 apo...

Putin për afganët: Nuk i duam as në vendet fqinje  

Presidenti rus, Vladimir Putin, hodhi sot poshtë idenë e dërgimit të njerëzve të evakuuar nga Afganistani në vendet pranë Rusisë. Siç raporton RIA, Putin është...

Johnson thërret urgjentisht G7: Bashkësia ndërkombëtare të punojë, për të parandaluar një krizë humanitare në Afganistan

Kryeministri britanik Boris Johnson ka thirrur të martën G7 për bisedime urgjente mbi situatën në Afganistan. Në një postim më rrjetet sociale, Johnson ka...

Lajme të tjera

Web TV