Makina përfundon në humnerë, shoferi pasi doli gjallë: Zoti më shpëtoi se isha në Teqenë e Abaz Aliut

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident tjetër i rëndë është regjistruar sot në fshatin Fushë-Peshtan në qytetin e Poliçanit. Një automjet tip Benz Fuoristradë, me targa AA 029 CS ka humbur kontrrollin, duke dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi rreth 15 metra.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Fushë-Peshtan në Poliçan rreth orën 19:45 të mbrëmjes së sotme.Pas rrëzimit, drejtuesi i mjetit ka dalë pa lëndime nga makina duke bërtitur “Zoti më shpëtoi se isha në Teqenë e Abaz Aliut”.

 

Mësohet se shoferi Roland Memetllari,banues në Patos të Fierit po kthehej nga Mali i Tomorrit, ku kishte shkuar një natë më parë për t’u bërë pjesë e peligrinazhit të shenjtë.

 


Të fundit

Makina përfundon në humnerë, shoferi pasi doli gjallë: Zoti më shpëtoi se isha në Teqenë e Abaz Aliut

Një aksident tjetër i rëndë është regjistruar sot në fshatin Fushë-Peshtan në qytetin e Poliçanit. Një automjet tip Benz...

OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë, ja cilat rrugë do të mbeten pa drita

Dy rrugë në Tiranë do të mbeten pa drita ditën e nesërme. Bëhet fjalë për rrugën "Besim Alla” dhe “Robert Shvarc". Shkak për këtë janë...

Berat, “Benzi” humb kontrollin dhe përplas 4 këmbësorë në trotuar

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Beratit, ku një mjet tip “Benz”, me targa AA 021 MS, ka humbur kontrollin...

Ronaldo kërkoi të mos jetë titullar me Juventusin, zbulohet arsyeja

Juventusi luan sot ndeshjen e parë të sezonit në Serie A, teksa sfidon në transfertë Udinesen. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve...

36-vjeçari shqiptar aksidentohet për vdekje në Itali

Një 36-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vdekje në Livorno të Italisë. Viktima është identifikuar si Gazment Bushi, ndërsa ngjarja e rëndë ndodhi mesnatën e...

Lajme të tjera

Web TV