Një tjetër i mbytur në bregdet, pushuesi humb jetën në plazhin e Velipojës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një tjetër pushues është mbytur në plazhin e Velipojës këtë të dielë, pas mbytjes së dy personave në Spille.

Policia njofton se rreth orës 11:15, në plazhin e Velipojës, shtetasi Hasan Hysenaj rreth 59 vjeç, dyshohet se është mbytur në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

Një tjetër i mbytur në bregdet, pushuesi humb jetën në plazhin e Velipojës

Një tjetër pushues është mbytur në plazhin e Velipojës këtë të dielë, pas mbytjes së dy personave në Spille. Policia...

Aksidenti në Lushnje/ Reagon Braçe: Rrugën s’ua bëmë që të copëtoheni, nga sot tolerancë zero në qarkullim

Zv.kryeministri Braçe ka paralajmëruar qytetarët se nga sot do nisë zbatimi i rreptë i respektimit të rregullave në fuqi të qarkullimit rrugor në vend. Teksa...

Dua Lipa feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ajo sot

Dua Lipa feston sot ditëlindjen! Këngëtarja e njohur shqiptare mbush sot 26 vjeç dhe në këtë ditë speciale për të, sigurisht që nuk munguan...

E pabesueshme! Lojtari i Barcelonës luajti, edhe pse mori vesh vdekjen e gjyshit

Ditë e trishtë për Eric Garcia dhe familjen e tij, pasi mësuan se Joan Martret, gjyshi i lojtarit, kishte ndërruar jetë dje, në moshën...

Tragjike/ Mbyten dy persona në plazhin e Spillesë

Dy persona janë mbytur ditën e sotme në plazhin e Spillesë. Sipas informacioneve ata janë të moshës 65-70 vjeç. Me gjithë përpjekjet e stafit të mjekëve...

Lajme të tjera

Web TV