Marina Vjollca zbulon shtatzëninë, publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Marina Vjollca zbulon shtatzëninë, publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen shumë shpejt prindër. Lajmet për shtatzëninë e Marinës kanë kohë që...

Orban e Kurz refuzojnë afganët: T’i ndihmojnë fqinjët e vet

"Ne do ta mbrojmë Hungarinë nga kriza e emigrantëve". Kryeministri hungarez, Viktor Orban, është shfaqur i prerë lidhur me refugjatët afganë, në një intervistë...

Shqipëria nënshkruan marrëveshje me SHBA për pasuritë kulturore

Shtetet e Bashkuara dhe Shqipëria nënshkruan sot një “Marrëveshje Dypalëshe për Pasuritë Kulturore”. Marrëveshja, e cila u nënshkrua në ambasadën e Shqipërisë në Uashington, është...

Ja si të përdorni asprinën për një lëkurë sa më të pastër

Aspirinat me siguri janë të njohura për ju duke qenë se janë ndër barnat e para që zgjidhin problemet shëndetësore. Gjithsesi përtej kësaj, çfarë do...

Akuzat ndaj Bregoviç, reagon Rama: Histeri fashiste, s’ka thënë gjë kundër shqiptarëve

Kryeministri Edi Rama ka reaguar mbi akuzat për këngëtarin Goran Bregoviç i cili performoi natën e kaluar në Korçë. Sipas tij Bregoviç u kthye në...

Lajme të tjera

Web TV