Dhunoi deri në vdekje 18-vjeçaren dhe e la te dera e spitalit, në pranga autori

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Është arrestuar 15 minuta më parë i dyshuari për vrasjen e 18-vjeçares në Ferizaj, Dardan Krivaqa.

Lajmin e ka konfirmuar një zyrtar i policisë së Kosovës.

“Para dy tre minuta e kemi marrë konfirmimin se Dardan Krivaqa është arrestuar në Ferizaj”, tha ai.


Të fundit

Dhunoi deri në vdekje 18-vjeçaren dhe e la te dera e spitalit, në pranga autori

Është arrestuar 15 minuta më parë i dyshuari për vrasjen e 18-vjeçares në Ferizaj, Dardan Krivaqa. Lajmin e ka konfirmuar...

Njerku lë shtatzënë vajzën e mitur të gruas, rrëfehet 16-vjeçarja

Policia turke ka arrestuar një burrë në qytetin Diyarbakir pasi dyshohet se ka lënë shtatzënë të bijën e mitur të bashkëshortes. Njerku u kap...

“‘Barazoi Dua Lipën me Bregovic!”/ Rama reagon sërish: Histeri fashiste që vetëm e turpëron shqiptarinë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me akuzat për këngëtarin Goran Bregoviç i cili zhvilloi një koncert në Festën e Birrës Korça. Kreu i qeverisë...

E rëndë/ Mbytet një pushues në plazhin e Golemit

Një pushues është mbytur ndërsa lahej në plazhin e Golemit. Mësohet se bëhet fjalë për një 70-vjeçar i cili u nxor nga uji nga...

Ekskluzive/ Përkeqësohet gjendja e gazetarit Kosta Grillo, mjekët marrin vendimin për ta futur në intubim

Gjendja e gazetarit dhe komentatorit sportiv, Kosta Grillo prej ditësh vijon të jetë e rënduar që pas infektimit të tij me Covid-19. Ai është dërguar...

Lajme të tjera

Web TV