Ekskluzive/ Përkeqësohet gjendja e gazetarit Kosta Grillo, mjekët marrin vendimin për ta futur në intubim

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjendja e gazetarit dhe komentatorit sportiv, Kosta Grillo prej ditësh vijon të jetë e rënduar që pas infektimit të tij me Covid-19.

Ai është dërguar në Turqi për kurim, por gjendja e tij shëndetësore nuk është përmirësuar dhe paraqitet tepër e rënduar.

Së fundmi, Fjala.al mëson se doktorët kanë marrë vendimin për ta futur në intubim, pasi gjendja e Grillos është përkeqësuar.

Tashmë u takon familjarëve të marrin një vendim sepse kjo gjë mund të sjellë edhe pasoja, por gjithsesi gazetari i mirënjohur ndodhet në gjendje kritike dhe duket se kjo gjë është rruga e vetme me shpresën se Grillo do ta kalojë këtë sfidë.

Stafi i Fjala.al i uron shërim të shpejtë Kosta Grillos në këtë betejë të vështirë për jetën!


Të fundit

Ekskluzive/ Përkeqësohet gjendja e gazetarit Kosta Grillo, mjekët marrin vendimin për ta futur në intubim

Gjendja e gazetarit dhe komentatorit sportiv, Kosta Grillo prej ditësh vijon të jetë e rënduar që pas infektimit të...

Ekzekutimi në Lushnje/ Muça nuk ka precedent penal, shoqërohen disa persona në komisariat

Bledar Muça i cili mbeti i vrarë gjatë atentatit në Lushnje nuk rezulton me precedent penale. Ai është pronar i disa lokaleve në qytet,...

Vrasja e Bledar Muçës! 21 plumba kallashnikovi drejt biznesmenit në Lushnjë, kunati në gjendje kritike për jetën

Dy janë pistat e hetimit në të cilat po heton Policia e Lushnjës dhe Prokuroria, për të arritur te vrasësit e biznesmenit Bledar Muça....

Çmenduri! Piloti i MotoGP martohet me “motrën” pas një lidhje sekrete 11-vjeçare (Foto)

26-vjeçari portugez Miguel Oliveira që garon në MotoGP lidhi kurorë me thjeshtrën e tij Andreia Pimenta, pasi më herët e kishin mbajtur lidhjen e...

Masakra e Qafë-Valmirit, terrori që ‘bëri zap’ Mirditën

Ekzekutimi i 14 burrave dhe internimi i 300 familjeve në shenjë hakmarrjeje pas vrasjes në pritë të Bardhok Bibës Ajo njihet si Masakra e Qafë-Valmirit....

Lajme të tjera

Web TV