Njerku lë shtatzënë vajzën e mitur të gruas, rrëfehet 16-vjeçarja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia turke ka arrestuar një burrë në qytetin Diyarbakir pasi dyshohet se ka lënë shtatzënë të bijën e mitur të bashkëshortes. Njerku u kap nga policia pasi mjekët zbuluan se 16-vjeçarja ishte shtatzënë. Fillimisht ajo i tha nënës së nuk ndjehej mirë dhe të dyja iu drejtuan spitalit, por më pas mjekët kanë zbuluar se vajza ishte shtatzënë.

Sipas “Milliyet”, ky ka qenë momenti kur e mitura rrëfeu nënës së saj se abuzohej prej dy vitesh nga njerku i saj.

Fill pas rrëfimit, burri është kapur nga policia dhe tani do të akuzohet për abuzim me të mitur dhe abuzim me persona nën kujdestari.


Të fundit

U dhunua deri në vdekje/ I jepet lamtumira e fundit 18-vjeçares, i pranishëm edhe kryeministri Kurti

Mes dhimbjesh e lotësh, 18-vjeçarja është përcjellë për në banesën e fundit. I pranishëm në ceremoninë mortore ishte edhe...

Pas plot 15 vitesh, Luana Vjollca largohet nga “Top Channel”

Nuk e dimë ç’ndodhi papritur mes moderatores Luana Vjollca dhe drejtuesëve të televizionit ku ajo ka punuar prej 15 vitesh, “Top Channel”. Burime për...

Manastirliu jep njoftimin: Edhe shtatori muaji i hapur për vaksinim masiv

Ministria e Shëndetësisë ka vendosur që edhe muaji shtator të jetë muaj i hapur për vaksinimin masiv të popullsisë. Ky vendim i ministrisë vjen pas...

Dyshonte se e tradhtonte me djalin e dajës/ Si u dhunua 18 vjeçarja për vdekje, shoku e ndihmoi…

Shkaqe të dobëta xhelozie po hetohen si pista kryesore që bëri Dardan Krivaqën vrasësin e partneres së tij. Në njoftimin për shtyp Gjykata e Ferizaj...

Zëdhënësja e KE për “DW”: Së shpejti, edhe Shqipëria pjesë e sistemit digjital të certifikatave të vaksinimit ndaj Covid-19

Një zëdhënëse e Komisionit Europian i tha Deutsche Welles, se procesi i pranimit të vendeve të Ballkanit në sistemin e certifikatave digjitale COVID të...

Lajme të tjera

Web TV