Familja shqiptare do varroste nënën, në arkivol gjendej trupi i një burri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vrapçisht të Gostivarit ditën e sotme. Një familje teksa do të varrosnin nënën e tyre pasi kishte humbur jetën nga Covid, në vend të trupit të saj nga morgu i Shkupit kanë marrë trupin e një burri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mengjësin e sotëm në Shkup. Fëmijët teksa shkuan në morgun e Klinikës Infektive në Shkup, punonjësit në vend të arkivolit me trupin e saj i kanë dhënë një arkivol të një burri. Familjarët kanë hapur arkivolin në shtëpi dhe kur kanë parë trupin e viktimës kanë njoftuar autoritetet, raporton TV21.

Familjarët e viktimës u rikthyen në Klinikën Infektive dhe kërkuan trupin e të afërmes së tyre. Siç bëjnë të ditur, arkivoli i nënës së tyre është gjetur në morgun e Gostivarit dhe ishte sjellë nga Klinika Infektive.


Të fundit

Familja shqiptare do varroste nënën, në arkivol gjendej trupi i një burri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vrapçisht të Gostivarit ditën e sotme. Një familje teksa do të...

Po fotografohej me leopardin, përfundon tragjikisht seti i modeles

Një modele 36-vjeçare është dëmtuar nga një leopard gjatë një fotosesioni që shkoi keq në një kopsht zoologjik në Gjermaninë lindore. Gruaja, e përshkruar si...

“Stop” lojtarëve në ekipet kombëtare/ Seria A ndjek hapat e Premier League dhe La Liga

Serie A i është bashkuar sot iniciativës të Premier League dhe La Liga, të cilat kanë vendosur që klubet të mos lejojnë udhëtimin e...

Sherr me sende të forta te “Restorant Durrësi”, një i lënduar

Një konflikt me sende të forta ka agravuar në përdorimin e armës në Tiranë. Te restorant Durrësi ka ndodhur një konflikt fizik me sende...

Rama për afganët: Bëhet fjalë për njerëz, jo etiketa

Kryeministri Edi Rama në një intervistë në Amanpour Shoë në CNN me gazetaren Bianna Golodryga pohoi se vendimi i Shqipërisë për të strehuar qytetarët...

Lajme të tjera

Web TV