Gazeta Fjala, e mërkurë 25 gusht 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Champions League/ Ja si ka ndryshuar vlera e skuadrave pas merkatos së verës

Cila është skuadra e Champions-it të ardhshëm me vlerën më të lartë në merkato? Kjo mund të zbulohet duke analizuar...

Shkencëtarët: Helmi i gjarprit brazilian, hapi i parë potencial drejt shërimit nga COVID-19

Shkencëtarët brazilianë kanë zbuluar se një molekulë nga helmi i gjarprit jararacussu, ka zvogëluar riprodhimin e coronavirusit në qelizat e majmunëve, një hap i...

“Thjesht dua të jetoj”, rrëfimi i ushtarit afgan që u përball me talebanët: Kam parë njerëz që vdisnin

Më shumë se 120,000 vetë u evakuuan nga Afganistani gjatë muajit të kaluar pasi Shtetet e Bashkuara tërhoqën trupat e tyre nga vendi dhe...

U tha se janë bashkuar, Nora sqaron njëherë e mirë raportin me Robertin: Ja si qëndron e vërteta

Disa ditë më parë lajmi që Nora Istrefi u largua me pushime bashkë më vajzën e Robertin pushtoi mediat rozë. Nga ky pushim i përbashkët...

Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA, mbyllet godina dhe evakuohen nxënësit

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në një shkollë të mesme në SHBA. Ngjarja ka ndodhur në Winston-Salem të Karolinës së Veriut. Menjëherë forcat...

Lajme të tjera

Web TV