E tmerrshme/ Babai përdhunonte vajzat e tij dhe mbesën, bëri fëmijë me to

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Tim Colt dyshohet se drejtonte atë që mediat e kanë quajtur “ferma e incestit” në Australi, i cili përdhunonte vajzat e tij bashkë me djemtë e tij dhe bënte fëmijë me to.

Mediat australiane bëjnë të ditur se Tim dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me tre vajzat e tij, Rhonda, Betty dhe Martha, të cilat i ka lënë shtatzënë për të shtuar familjen e tij.

Familja prej 38 anëtarësh u detyru të jetojë në skllavëri. Për të fshehur identitetin e tyre, Gjykata u ka dhënë fëmijëve pseudonime.

Tre nga vajzat e Colt janë sulmuar dhe dëbuar nga komunitetet pasi fëmijët e tyre janë produkte të përdhunimit dhe marrëdhënieve seksuale me babanë dhe vëllezërit e tyre.

Tim ka pretenduar se është baba i 13 fëmijëve nga vajza e tij Betty, ka 4 fëmijë me Rhonda dhe një fëmijë me mbesën e tij Kimberly. Ndërkohë, djali i Tim Colt, Roderick, është shpallur fajtor për përdhunimin e mbesës së tij, e cila gjithashtu është gjysmë motra e tij.


Të fundit

E tmerrshme/ Babai përdhunonte vajzat e tij dhe mbesën, bëri fëmijë me to

Tim Colt dyshohet se drejtonte atë që mediat e kanë quajtur “ferma e incestit” në Australi, i cili përdhunonte...

U bë shkak e aksidentit me 5 të vdekur, ja kush është 22-vjeçarja

Rexhina Çelhaka, është 22 vjeçarja e cila drejtonte mjetin tip ‘Land Rover’ me të cilin i preu rrugën furgonit me pasagjerë që vinte nga...

Manchester City pezullon kampionin e botës, akuzohet për tre përdhunime

Klubi i Manchester City ka vendosur të pezullojë pa afat mbrojtësin Benjamin Mendy. Kampioni i Botës me Francës, akuzohet se ka përdhunuar tri vajza,...

Sërish shifra të larta/ MSH 888 raste të reja e 3 viktima nga Covid-19 në 24 orë

Vijon të rritet kurba e infektimeve nga koronavirusi në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë rezultuar pozitivë...

Identifikohen viktimat e aksidentit në Qafë Muzinë , ja kush ishte çifti që humbi jetën

Janë identifikuar edhe dy viktima të tjera të aksidentit tragjik në Qafë Muzinë, që ndodhi pasditen e kësaj te enjteje. Përveç shoferit Bardhi Proda, viktima...

Lajme të tjera

Web TV