Gazeta Fjala, e enjte 26 gusht 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 26 gusht 2021

Dashi Pas disa javësh disi të trazuara, miqësia me dikë ka arritur një stad tjetër. Po shkoni drejt një faze tjetër, tepër interesante. Të pasurit...

Rita Ora thotë se është kosovare dhe jo shqiptare, “kryqëzohet” nga fansat

Asnjëherë Rita Ora nuk e ka fshehur origjinën e saj dhe gjithmonë e ka treguar në të gjithtë botën me krenari. Mirëpo, ndryshe nga Dua...

Familja shqiptare do varroste nënën, në arkivol gjendej trupi i një burri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vrapçisht të Gostivarit ditën e sotme. Një familje teksa do të varrosnin nënën e tyre pasi...

Po fotografohej me leopardin, përfundon tragjikisht seti i modeles

Një modele 36-vjeçare është dëmtuar nga një leopard gjatë një fotosesioni që shkoi keq në një kopsht zoologjik në Gjermaninë lindore. Gruaja, e përshkruar si...

Lajme të tjera

Web TV