Shqipëria në vitin 1988

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Shqipëria në vitin 1988

https://www.youtube.com/watch?v=BayuTTho0SA&ab_channel=FJALAWEB

Prej kohësh nuk është aktive në muzikë, Tuna bëhet pjesë e një kauze shumë humane

Prej kohësh, Tuna nuk është aktive në muzikë dhe të gjithë presin me padurim një rikthim të këngëtares. Megjithatë këto kohë, artistja duket se...

“Neue Nationalgalerie” në Berlin rihapet për publikun pas gjashtë vitesh punë rehabilitimi

Kryeqyteti i Gjermanisë ka gjetur një xhevahir arkitektonik të modernitetit. Neue Nationalgalerie, një ndërtesë ikonike e ndërtuar midis 1965 dhe 1968 nga arkitekti gjermano-amerikan...

Botërori “Katar 2022”/ Trajneri Reja zbulon listën e kombëtares (Foto)

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja ka shpallur listën e lojtarëve që do të grumbullohen për tre ndeshjet e vlefshme për eliminatoret e Botërorit...

Bisedë brezash dhe bisedë me veteveten

Nga Fatmir Minguli ( Shënime analitike për librin “Bisedë brezash” të Dimitrov Popovic, botim i qendrës për ruajtjen dhe zhvillimin e kulturës sé pakicave të...

Lajme të tjera

Web TV