Grabitje si nëpër filma në Brazil/ Autorët vendosin bomba në gjithë qytetin, pengjet i lidhin sipër makinave (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grabitje kaluar filmave ka ndodhur në Araçatuba të Brazilit. Autorët kanë hyrë në një bankë për të vjedhur, ndërkohë gjatë arratisjes kanë marrë pengjet me vete dhe i kanë lidhur sipër makinave.

Mbi 20 persona morën pjesë në grabitje, por ata nuk u ndalen me kaq, pasi bllokuan rrugët, dogjën automjete dhe vendosën pajisje shpërthyese në gjithë qytetin.

Vandalizmi nuk mbeti pa pasoja, pasi grabitësit vranë një burrë që po i filmonte.

Një grua dhe një autor u ekzekutuan në një përplasje me policinë, teksa përpiqeshin të arratiseshin.

Të fundit

Ekspozita “Sigurimi në fjalët e veta”, Rama: Historinë ta nxjerrim në dritë për brezat e rinj

Mbrëmjen e sotme u hap në lulishten pranë Kryeministrisë ekspozita “SIGURIMI NË FJALËT E VETA” ku përmes dokumenteve të...

Grabitje si nëpër filma në Brazil/ Autorët vendosin bomba në gjithë qytetin, pengjet i lidhin sipër makinave (Video)

Një grabitje kaluar filmave ka ndodhur në Araçatuba të Brazilit. Autorët kanë hyrë në një bankë për të vjedhur, ndërkohë gjatë arratisjes kanë marrë...

Mbledhja e Këshillit Kombëtar/ Miratohen unanimisht emrat e 4 nënkryetarëve të rinj të PD-së (Emrat)

Partia Demokratike bëhet me katër nënkryetarë, ku dy prej tyre janë gra. Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, kanë marrë miratimin për të qenë nënkryetarë të...

OBSH: 236.000 njerëz në Evropë mund të humbin jetën nga Covid-19 deri në dhjetor

Rritja e numrit të të infektuarve në të gjithë Evropën është tepër shqetësuese. Kjo është deklarata më e fundit e bërë nga Organizata Botërore...

SHBA dhe Perëndimi bashkohen kundër ISIS: Do të përdorim të gjitha fuqitë për të eleminuar këtë organizatë terroriste

Grupi i vendeve që janë bashkuar për të luftuar Shtetin Islamik , përfshirë Shtetet e Bashkuara , ka lëshuar një deklaratë duke u zotuar...

Lajme të tjera

Web TV