Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA, mbyllet godina dhe evakuohen nxënësit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA, mbyllet godina dhe evakuohen nxënësit

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në një shkollë të mesme në SHBA. Ngjarja ka ndodhur në Winston-Salem...

Aksident në Gramsh/ Makina përplas këmbësoren, shoqërohet në polici shoferi

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Kodovajt në Gramsh. Një automjet ka përplasur një grua, e cila është transportuar në spitalin e...

Talebanët janë më të fuqishëm se 10 vende të NATO-s, kanë më shumë avionë se Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Sllovenia

Talebanët kanë tashmë në dorë armatim me vlerë dhjetëra milionë paund, përfshirë helikopterë të blerë nga SHBA dhe aeroplanë sulmues, duke u dhënë atyre...

Tragjike/ COVID-19 i merr jetën 15-vjeçares nga Tetova

Një vajzë 15-vjeçare nga Tetova ka vdekur në Klinikën Infektive në Shkup, për shkak të komplikimeve nga koronavirusi, konfirmuan autoritetet shëndetësore në Maqedoninë e...

Pas Ronaldos, Manchester United përgatit goditjen e radhës për yllin e Bundesligës

Manchester United është gati të bëjë një tentativë të re për yllin e Borussia Dortmund, Erling Haaland. Sipas ESPN, Djajtë e Kuq do të kërkojnë...

Lajme të tjera

Web TV