Akuzohet se përdhunoi pastruesen e vilës së tij, në pranga biznesmeni i njohur grek

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një biznesmen 76-vjeçar nga Patra, në Greqi, është arrestuar, pasi po përballet me akuzën e përdhunimit.

Sipas mediave greke, i moshuari u arrestua, pasi u bë një ankesë ndaj tij në Polici, të hënën e kaluar. Një grua 60-vjeçare, e cila vizitonte rregullisht vilën e tij, duke ofruar shërbime pastrimi, ishte ajo që bëri ankesën.

Biznesmeni i njohur u arrestua pasi gruaja e akuzon atë se e ka përdhunuar, gjatë kohës që ajo shkoi në shtëpinë e tij për ta pastruar. Pastruesja 60-vjeçare pohon se kur shkoi në shtëpinë e 76-vjeçarit për ta pastruar dhe në fillim u ngacmua seksualisht nga burri dhe më vonë u shndërrua në përdhunim.

Sipas informacioneve, gruaja iu nënshtrua një ekzaminimi mjeko-ligjor dhe rezultatet vërtetuan akuzën e saj të përdhunimit. Biznesmeni i njohur pritet të dalë sot para hetuesit për të kërkuar falje për akuzën e përdhunimit të 60-vjeçares dhe për të paraqitur versionin e tij të ngjarjes.


Të fundit

Hapja e tunelit 5 te “Shqiponja”, ARRSH njofton shoferët: Ja si do të kryhet lëvizja definitive e mjeteve

Autoriteti Rrugor Shqiptar sqaron drejtuesit e mjeteve lidhur me lëvizjen me hapjen e tunelit numër 5 te ish-Sheshi Shqiponja. Kështu,...

Akuzohet se përdhunoi pastruesen e vilës së tij, në pranga biznesmeni i njohur grek

Një biznesmen 76-vjeçar nga Patra, në Greqi, është arrestuar, pasi po përballet me akuzën e përdhunimit. Sipas mediave greke, i moshuari u arrestua, pasi u...

Hapet një tjetër tunel te “Shqiponja”, Balluku: Do të shpërndahet trafiku

Është hapur një tjetër tunel te sheshi “Shqiponja”, që do të ndihmojë në lehtësimin e mëtejshëm të qarkullimit të mjeteve. Kryeministri Edi Rama shkruan...

Manastirliu bën thirrje: Çdo student, mësues dhe pedagog të marrë vaksinën

53Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka përsëritur apelin për vaksinimin e qytetarëve kundër COVID, veçanërisht për kategoritë me detyrim. Manastirliu shprehet se për çdo student,...

E fundit/ Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i trefishtë është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:45. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se...

Lajme të tjera

Web TV