E fundit/ Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i trefishtë është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:45.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se janë përplasur 3 mjete me drejtues shtetasit me inicialet S. E., M., B., dhe Th. G. Si pasojë është dëmtuar shtetasja E. B., 68 vjeçe, pasagjere në mjetin me drejtuese M. B, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet përkatëse për përcaktimin e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

E fundit/ Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i trefishtë është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:45. Burime zyrtare nga...

Kryeministri italian: Vaksinimi do të bëhet i detyrueshëm

Në një intervistë të dhënë për mediat italiane, kryeministri italian, Mario Draghi, ka thënë se vaksinimi do të bëhet i detyrueshëm për popullatën dhe...

Anhedonia dhe rrafshimi emocional, ja pse nuk ndiej asnjë emocion

Ka njerëz që papritmas pushojnë së përjetuari emocione, të këndshme dhe të pakëndshme, pavarësisht përpjekjeve të bëra për të ndjerë përsëri diçka. Zemërimi, lumturia,...

Plumba të rinj për pushkët e ushtrisë amerikane, shpon armaturën anti-plumb

Ushtria e SHBA ka zgjedhur një plumb të ri për të zëvendësuar ato që pajisin karabinën e M4A1 dhe armët automatike M249 Squad. Ushtria...

Zjarret në vend/ Rama falenderon ambasadorët: Soreca e Kim kur kemi nevojë janë qytetarë, jo ambasadorë

Për operacionin e shuarjes së zjarreve kryeministri Edi Rama ka falënderuar ambasadorët, veçanërisht ambasadoren e SHBA në Tiranë Yuri Kim dhe ambasadorin e BE...

Lajme të tjera

Web TV