Gazeta Fjala, e shtunë 4 shtator 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 4 shtator 2021

Dashi Kujdesuni nga xhelozia në vendin e punës. Shumë situata që shkaktojnë këtë ndjenjë lindin nga pasiguria. Nëse nuk jeni të sigurt në punën, marrëdhënien...

Ja çfarë duhet të shmangni nëse dëshironi të bini në peshë

Humbja e kilogramëve të tepërt nuk ka të bëjë vetëm me vullnetin e hekurt. Ndonjëherë ky mision vështirësohet si pasojë e gabimeve të cilat ne...

Vaksina anti-COVID me detyrim për administratë, policët, farmacistët dhe laborantët

Pas mjekëve, arsimtarëve dhe studentëve edhe punonjës të administratës, policët, farmacistë e laborantë do të bëjnë vaksinë me detyrim.  Lajmi u dha nga zv.ministrja...

Këto janë vitaminat që ju ngrejnë humorin

Ndërkohë që mund të jetë e vështirë të ndihesh i motivuar për të bërë gjëra të reja kur vuani nga ndonjë sëmundje, shpresa nuk...

Lajme të tjera

Web TV