Aksident në Qafën e Llogarasë, bllokohet rruga si pasojë e përplasjes

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Aksident në Qafën e Llogarasë, bllokohet rruga si pasojë e përplasjes

Një aksident është regjistruar pak më parë në Qafën e Llogarasë. Aksidenti ka qenë vetë me dëme materiale, por si...

Fjolla Morina del nga burgu? Bashkëshorti i saj tërheq vëmendjen e ndjekësve me postimin e fundit

Biznesmeni nga Gjilani, Fisnik Syla tashmë është bërë i njohur për publikun falë partneres së tij, këngëtares Fjolla Morina. Dyshja nuk hezitojnë të postojnë foto...

Zgjedhjet në basketboll, Avni Ponari konfirmohet sërish si president i FSHB-së

Me 34 vota pro dhe vetëm 3 kundër, Avni Ponari ka fituar mandatin e tij të katërt në krye të Federatës Shqiptare të Basketbollit. Ponari...

Kontrolle në Bypass-in e Fierit, Policia ndëshkon shoferët: Pezullohen 54 patenta e vendosen dhjetëra gjoba

Policia Rrugore ka shtruar kontrollet në Bypass-in e Fierit, si një nga akset kryesore në vend dhe që në këto ditë të nxehta është...

Bie nga lartësia teksa riparonte çatinë, humb jetën në spitalin e Elbasanit 60-vjeçari

Një 60-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht në Elbasan. Mësohet se burri ka rënë nga lartësia teksa riparonte çatinë dhe ka humbur jetën në spital. “Më...

Lajme të tjera

Web TV