Divorci nga Brad Pit/ Angelina Jolie zbulon arsyen e ndarjes

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“Është një çështje e të drejtave të njeriut”. Kështu e cilësoi Angelina Jolie divorcin e saj nga Brad Pitt gjatë një interviste të gjatë për “Guardian”.

Jolie, e cila akuzoi ish-bashkëshortin e saj për dhunë në familje, shpjegon se në një moment kishte frikë për sigurinë e saj dhe të fëmijëve.

Detajet e historisë personale të Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk janë ende plotësisht të qarta.

“Nuk mund të flas për këtë gjë, pasi jam ende në mes të një procesi ligjor”, u shpreh ylli i Hollivudit, që për herë të parë zbuloi diçka më shumë.


Të fundit

Divorci nga Brad Pit/ Angelina Jolie zbulon arsyen e ndarjes

“Është një çështje e të drejtave të njeriut”. Kështu e cilësoi Angelina Jolie divorcin e saj nga Brad Pitt...

Kërcënoi se do ta vriste nëse nuk i jepte 10.000 euro, ekstradohet nga Italia 36-vjeçari nga Fieri

Mëngjesin e sotëm është ekstraduar nga Italia drejt Shqipërisë një 36-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Kapja e tij u bë e mundur falë bashkëpunimit...

E tmerrshme/ Gruaja i aksidentoi makinën, 30-vjeçari hap zjarr me foshnjën në duar

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Ohajo, ku një burrë teksa mbante fëmijën e tij në krah, qëlloi me armë zjarri një grua. E...

Themeluesja e Pussycat Dolls, padit këngëtaren e famshme

Nicole Scherzinger është paditur nga themeluesja e Pussycat Dolls, Robin Antin, pas turneut të ribashkimit te grupit. Këngëtarja e cila u nda nga vajzat në...

E rëndë/ 45-vjeçari doli për peshkim dhe i përmbyset varka, dyshohet se është mbytur

Stavri Vasilovski, 45-vjeçar, dyshohet se është mbytur në Liqenin e Prespës në orët e para të mëngjesit të sotëm pasi kishte dalë për të...

Lajme të tjera

Web TV