Plas sherri për vendin e parkimit, nëna e re merr makinën dhe përplas dy gratë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një nënë e re nuk i ka përmbajtur nervat në afërsi të një vendi parkimi në Liverpool.

E reja ishte duke debatuar me dy gra për vendin e parkimit, kur mori makinën tip “Audi” dhe i përplasi.

Pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë tregojnë makinën e bardhë që përplas dy njerëz, përpara se të godiste një mjet të parkuar, gjë që shmangu dhe dëmtimin e mëtejshëm.

Sipas policisë, 26 vjeçarja Gazwa Elnis, ka bërë dhe rezistencë në momentin e arrestimit, ndërsa aktualisht ndodhet në rajon.


Të fundit

Jeff Bezos bën investimin gjigand/ Kërkon të “zgjasë jetëgjatësinë e njerëzve duke luftuar plakjen”

Ish-CEO i Amazon, Jeff Bezos dhe bashkëthemeluesi miliarder PayPal Peter Thiel kanë investuar në një kompani misioni i së...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 4 persona

Më datë 06.09.2021, rreth orës 15:30, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Bishqem, Peqin, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin R.M., rreth 30 vjeç,...

Rama ndan rrëfimet nga afganët e strehuar në Shqipëri: Jemi në një hotel me 5 yje dhe çdo gjë është mblesëlënëse

Kryeministri Edi Rama ka publikuar të tjera rrëfime nga afganët e strehuar në Shqipëri. Në një video të postuar në Facebook tregohet historia e një...

Plagosen 4 fëmijë në festivalin e Missourit në SHBA

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në festivalin e Pavarësisë në Missouri të SHBA. Katër fëmijë u plagosën ndërkohë autori u largua menjëherë nga...

Policia e Durrësit arreston 8 shoferë, gjobiten 560 të tjerë

Policia e Durrësit në 48 orët e fundit ka arrestuar 8 shoferë për shkelje të rregullave të qarkullimit dhe ka vendosur rreth 560 gjoba. Në...

Lajme të tjera

Web TV