Aksident në aksin Lushnje – Berat, 5 të plagosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident me 5 të plagosur është regjistruar në aksin Lushnjë-Berat. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë.

2 mjetet kanë përfunduar në një kanal në anë të rrugës. Mësohet se personat e plagosur janë transportuar me urgjencë në spitalin e Lushnjës, ndërsa ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen deri më tani shkaqet e këtij aksidenti.


Të fundit

Aksident në aksin Lushnje – Berat, 5 të plagosur

Një aksident me 5 të plagosur është regjistruar në aksin Lushnjë-Berat. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë. 2 mjetet kanë...

E keni ditur gabim, paratë mund të blejnë lumturinë

Që paratë nuk mund të blejnë lumturinë tashmë mund të konsiderohet si një mit i vjetër. Sipas hulumtimeve të reja të opinionit publik, studiuesit...

Welcome Bonus: Playing Online Slots

If you love playing slots and want to win, then you may be looking for a few ways to play with slot machines without...

Yuri Kim falënderon Gjonajn: Me kontributin e saj Reforma në Drejtësi ka filluar të japë rezultate

Ambasadorja amerikanë Yuri Kim ka takuar ish-ministren e Drejtësisë Etilda Gjonajn, për ta falenderuar për punën që ka bërë në krye të kësaj ministrie,...

Covid në Shqipëri/ Humbin jetën 4 persona, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Nëse jeni mbi 18...

Lajme të tjera

Web TV