Makina përplas babanë me fëmijën që po kalonin rrugën në qendër të Elbasanit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur në bulevardin kryesor të Elbasanit, ku një makinë ka përplasur tre persona, të cilët kanë mbetur të plagosur.

Të plagosur kanë mbetur babai dhe fëmija e tij të cilët kanë qenë në trotuar si dhe një person tjetër që ndodhej në një nga makinat e aksidentuara.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërkohë që të plagosurit janë dërguar për kurim më të specializuar në spital.


Të fundit

Makina përplas babanë me fëmijën që po kalonin rrugën në qendër të Elbasanit

Një aksident ka ndodhur në bulevardin kryesor të Elbasanit, ku një makinë ka përplasur tre persona, të cilët kanë...

Turisti po eksploronte lumin Shushicë me biçikletë, rrëzohet dhe humb jetën

Një 49 vjeçar anglez është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë teksa ka qenë duke zhvilluar hiking me motoçikleta buzë lumit Shushicë. Ngjarja e rëndë ka...

Me çarçaf me njolla gjaku e pistoletë lodër, qytetari alarmon blutë e Korçës për një video në ‘Tik Tok’

Çmenduria për një video 'interesante' në rrjetet sociale nuk njeh kufij. Ky është rasti i një personi në Korçë, i cili ka alarmuar qytetarët...

Holanda i dhuron dy zjarrfikëse të reja Tiranës, Veliaj: Piromanët po marrin përgjigjen e merituar

Drejtorisë së Shërbimit Zjarrfikës në Tiranë i janë shtuar edhe dy mjete të reja zjarrfikëse, dhuratë nga shteti i Hollandës, automjete të cilat do...

I riu shkon për të vjedhur shtëpinë e të moshuarës, e dhunon deri në vdekje sepse nuk i tregoi vendin e parave

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mediat Helene shkruajnë se një hajdut 20-vjeçar ka vrarë një 88-vjeçare, teksa u fut për të grabitur...

Lajme të tjera

Web TV