Aktorja e famshme martohet me të dashurin e zemrës, publikon fotot nga dasma

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lily Collins dhe Charlie McDowell janë zyrtarisht martuar! Aktorja e njohur u martua me të fejuarin e saj, gjatë fundjavës në Dunton, Colorado.

“Unë kurrë nuk kam dashur të jem e dikujt më shumë se e jotja, dhe tani është koha të bëhem gruaja jote”, ka shkruar ajo në një fotografi të çiftit duke u puthur në altar. “Më 4 shtator 2021 ne u bëmë zyrtarisht të njëri -tjetri përgjithmonë. Të dua pamasë @charliemcdowell …”

Fotot e çiftit ngjajnë si të shkëputura nga përrallat, ndërsa emocionet e tyre më të mëdha se kurrë. Fustani i aktores së ‘Emily in Paris’ mori gjithashtu vëmendje të madhe me elegancën që kishte.

McDowell gjithashtu ndau lajmin në Instagram, duke shkruar: “Unë u martova me personin më bujar, të menduar dhe më të bukur që kam njohur ndonjëherë. Të dua @lilyjcollins.”

Collins dhe McDowell, djali i aktores Mary Steenburgen dhe aktorit Malcolm McDoëell, u lidhën për herë të parë në vitin 2019. Ata e zyrtarizuan lidhjen Instagram në gusht të atij viti, kur aktorja ndau disa fotografi në Francë ndërsa ishte duke filmuar Emily in Paris.


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV