Një tjetër avion i shtohet flotës ajrore, Rama: Pas ‘Lasgushit’ e ‘Migjenit’, mbërriti edhe ‘Naimi’

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një tjetër avion i është shtuar linjës ajrore “Air Albania”. Pas “Lasgushit” e “Migjenit” flotës ajrore shqiptare i është shtuar edhe avioni i quajtur”Naimi”.

Lajmin e bën me dije kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në rrjetet sociale.

“Pas Lasgushit e Migjenit dhe frenimit nga pandemia, mbërriti edhe Naimi, i cili e çon në 3 numrin e avionëve të flotës së kompanisë sonë të flamurit”, shkruan Rama.

Lasgushi ishte avioni i parë i cili fluturimin e parë e zhvilloi drejt Stambollit, kurse Migjeni ishte avioni i dytë që iu bashkua kompanisë “Air Albania”.

 

 


Të fundit

Një tjetër avion i shtohet flotës ajrore, Rama: Pas ‘Lasgushit’ e ‘Migjenit’, mbërriti edhe ‘Naimi’

Një tjetër avion i është shtuar linjës ajrore “Air Albania”. Pas "Lasgushit" e "Migjenit" flotës ajrore shqiptare i është shtuar...

Skandali në botën e modës, 7 modele të famshme akuzojnë burrin e fuqishëm për përdhunim

Prokurori publik i Parisit nisi një hetim paraprak ndaj burrit të fuqishëm të modës, 71-vjeçarit Gerald Marie, pasi akuzohet për përdhunim dhe sulme seksuale. Mes...

Kryeministri çek i palëkundur: Nuk ka vend për refugjatët afganë në Evropë

Kryeministri çek Andrej Babis tha se nuk kishte "vend" për refugjatët afganë në Bashkimin Evropian. Udhëheqësi populist sugjeroi se do të ishte më mirë të...

E ngatërruan kur ishte foshnje në maternitet, 19-vjeçarja kërkon 3 milionë euro dëmshpërblim

Ana dhe Maria, emra të trilluar të zgjedhur nga gazeta spanjolle La Rioja për protagonistët e kësaj historie që kërkuan të mbeteshin anonimë, lindën...

U kap “mat” në jug me djalin e Jozefina Topallit? Ja si reagon modelja e njohur në lidhje me të

Prej disa javësh në mediat rozë, po qarkullojnë disa foto miss-it shqiptar Cindy Marina me djalin e ish-kryeparlamentares, Jozefina Topalli, Genar Topalli. Që nga...

Lajme të tjera

Web TV