Djegia e spitalit Covid në Tetovë, Rama: Ngushëllime familjeve të viktimave, përqafime vëllazëror për krejt komunitetin tetovar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama iu është bashkuar mesazheve ngushëlluese për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në spitalin modular të Covid-it në Tetove, ku deri më tani flitet për 10 viktima.

Përmes një statusi në ‘Facebook’ kreu i qeverisë ka ngushëlluar familjarët e viktimave, ndërsa e ka shoqëruar postimin dhe me një fjongo të zezë në shenjë zie.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 🖤
dhe duke u bashkuar me të gjithë ju në ngushëllimet më të ndjera për familjet e viktimave të tragjedisë së mbrëmshme në spitalin Covid të Tetovës, si edhe në përqafimin vëllazëror për krejt komunitetin tetovar dhe mbarë popullin e Maqedonisë së Veriut, ju uroj një ditë të qetë juve e gjithë familjeve tuaja❤️


Të fundit

Djegia e spitalit Covid në Tetovë, Rama: Ngushëllime familjeve të viktimave, përqafime vëllazëror për krejt komunitetin tetovar

Kryeministri Edi Rama iu është bashkuar mesazheve ngushëlluese për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në spitalin modular të...

Nuk do të ketë takim Kurti-Vuçiç këtë muaj

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë që zhvilluan takime në Bruksel gjatë dy ditëve, nuk mundën të përafrojnë qëndrimet për një takim të paralajmëruar të...

ICA grant 700 mijë euro për përmirësimin e zinxhirit ftohës të vaksinave

Nga Etleva Xhajanka JICA zgjeron asistencën teknike për zhvillimin e kapaciteteve për mbrojtjen ndaj sëmundjeve infektive, përfshirë COVID-19, në Republikën e Shqipërisë Qeveria shqiptare dhe Agjencia...

Opozita mbetet pa “opozitë”, të vegjlit braktisin Bashën

Kryetarët e partive të vogla që garuan nën siglën e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 25 prillit janë bërë bashkë për të formuar grupin...

Lajme të tjera

Web TV