E tmerrshme/ Oficeri britanik sulmon vogëlushin autik në shkollë (VIDEO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Liverpool të Britanisë së Madhe. Pamjet e sigurisë kanë kapur momentin, kur një oficer policie, i identifikuar si Christopher Cruise, shihet duke sulmuar një djalë të vogël me nevoja të veçanta.

Burri, shihet teksa godet 10-vjeçarin me shkelma e më pas e tërheq zvarrë brenda një dhome.

Fëmija mbeti me lëndime në gju pas incidentit në janar të vitit të kaluar. Cruise pastaj tregoi një nxënës tjetër të habitur të cilit polici i thoshte: ‘Radhën e ke ti’.

Oficeri u dënua agresion, dhe u dëbua përjetë nga profesioni i policit.

 

 


Të fundit

E tmerrshme/ Oficeri britanik sulmon vogëlushin autik në shkollë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Liverpool të Britanisë së Madhe. Pamjet e sigurisë kanë kapur momentin, kur...

Trafikonin emigrantë të paligjshëm në BE arrestohen babë e bir (Video)

Është zbuluar një bazë e falsifikimit të pasaportave në Lushnjë, me qëllim, strehimin e emigrantëve dhe kontrabandimin e tyre drejt vendeve të BE-së. Policia...

Covid-19/ BE heq Shqipërinë nga lista e vendeve të sigurta

BE ka hequr Shqipërinë nga lista e vendeve të sigurta sa i përket COVID. Vendimi është marrë nga Këshilli i Bashkimit Evropian. Veç Shqipërisë, në...

Dalin në ankand stolitë e Marie Antoinette

Dy byzylykë diamanti që i përkisnin mbretëreshës franceze Marie Antoinette do të dalin në ankand në muajin nëntor, në Gjenevë, njoftoi dje shtëpia e...

Covid-19/ 998 raste të reja e tre viktima në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerë. Vaksinohuni në qendrën më...

Lajme të tjera

Web TV