Greqi/ Sherr mes shqiptarëve brenda lokalit, njëri u shpëton thikave dhe fshihet në tualet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e ‘çuditshme’ ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është sulmuar nga dy bashkëatdhetarë. Sipas mediave greke, shqiptari u sulmua me thikë teksa ndodhej brenda një restoranti.

Dy autorët, duke mbajtur thika në duar, iu vunë nga pas burrit, i cili për t’u shpëtuar shkoi dhe u mbyll në tualetin e restorantit. Ndërkohë që mbante mbyllur derën njoftoi edhe Policinë për t’i ardhur në ndihmë.

Një patrullë policie shkoi në vendngjarje, por dy shqiptarët e tjerë tashmë ishin larguar, ndërkohë që mbetet ende e paqartë sesi nisi sherri mes tyre.


Të fundit

Greqi/ Sherr mes shqiptarëve brenda lokalit, njëri u shpëton thikave dhe fshihet në tualet

Një ngjarje e ‘çuditshme’ ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është sulmuar nga dy bashkëatdhetarë. Sipas mediave greke,...

“Pashë vdekjen me sy 100%”, Fifi tregon eksperiencën e frikshme

Këngëtarja e njohur, Fifi është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet...

22-vjeçari shqiptar Eklent Kaçi shpallet kampion bote në bilardo

22-vjeçari Eklent Kaçi është kampioni i ri i botës në bilardo. Shqiptari fitoi në kampionatin e bilardos me 10 bila të zhvilluar në Las Vegas...

“PD ishte në diktat, SHBA nuk pranonte negociata”, Gjekmarkaj rrëfen çfarë i tha Lulzim Bashës pas vendimit për Berishën

Deputeti i PD, Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë’’ e ka konsideruar një vendim të vështirë përjashtimin e Sali Berishës nga Grupi...

“Më zure pamjen e televizorit”, shqiptari godet tre herë britanikun me thikë

I zuri pamjen e televizorit gjatë njërës prej ndeshjeve të Anglisë në kampionatin europian, dhe kaq mjaftoi që një i ri shqiptar të godite...

Lajme të tjera

Web TV