Rikthim ëndrrash për Ronaldon në “Old Trafford”, ylli portugez debuton me gol në pjesën e parë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

U rikthye me shumë buje në shtëpinë e tij, në “Old Traford”, i mjaftuan vetëm 45 minuta lojë për të lënë menjëherë gjurmë tek Man.United.

C.Ronaldo bën debutim ëndrrash, zbriti menjëherë në fushë si titullarë përballë Newcastle dhe në fundin e pjesës së parë ndoqi mirë aksionin duke treguar instinkt të pastër, nga shumë pranë dërgoi topin në rrjetë.

Tifozët e “djajve të kuq” e prisnin me padurim këtë moment, thuajse të gjithë mban të veshur fanellën e tij me numrin shtatë, duke festuar si të çmendur për gol që e prisnin prej kohësh.


Të fundit

Rikthim ëndrrash për Ronaldon në “Old Trafford”, ylli portugez debuton me gol në pjesën e parë (Video)

U rikthye me shumë buje në shtëpinë e tij, në “Old Traford”, i mjaftuan vetëm 45 minuta lojë për...

Situata e COVID-19 në Shqipëri/ 4 viktima dhe 869 raste të reja në 24 orët e fundit

Shqipëria ka regjistruar 869 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 100 më pak se dje. Po ashtu 4 pacientë...

Zgjedhja e organeve drejtuese/ Parlamenti mblidhet sërish ditën e hënë

Kuvendi do të mblidhet sërish ditën e hënë. Në njoftimin zyrtar bëhet me dije se në mbledhjen që do të mbahet në orën 17:00 do...

Kanabis dhe muzikë jashtë orarit, gjobitet pronari i lokalit në Sarandë

Policia e Sarandës ka ndëshkuar dhe proceduar penalisht administratorin e një lokali i cili është kapur duke ushtruar aktivitetin pas orarit të përcaktuar. Ndër të...

Djali plagos me thikë një tjetër, çështjen e mbyll babai: Jam penduar për veprimet e tim biri

Një prokuror në Tiranë është mjaftuar me faljen e një të riu që u plagos me mjet prerës dhe dëshminë e pendesës së babait...

Lajme të tjera

Web TV