Aksident në Korçë/ Motori del nga rruga, plagoset rëndë një person

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur në Korçë ku motori ka dalë nga rruga dhe ka mbetur i plagosur rëndë një person.

Ngjarja ne afërsi te fshatit Dvoran. I plagosuri po transportohet drejt spitalit.

Forca policie kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa nuk dihen ende rrethanat e sakta te aksidentit.


Të fundit

Aksident në Korçë/ Motori del nga rruga, plagoset rëndë një person

Një aksident ka ndodhur në Korçë ku motori ka dalë nga rruga dhe ka mbetur i plagosur rëndë një...

Në kërkim të fotos “perfekte”, adoleshentja greke bie nga maja e shkëmbit

Një tjetër tentativë për "selfie perfekte" rrezikoi jetën e një adoleshteje, duke shkaktuar edhe momente paniku në Greqi. Një vajzë 16-vjeçe ra nga një...

Duel i fortë në Formula 1/ Hamilton përfundon nën rrotat e Max Verstappen (Video)

Dueli i fortë në Formula 1, ka përfshirë në një incident të frikshëm dy pilotët e njohur, Lewis Hamilton dhe holandezin, Max Verstappen. Ata...

Mafia “Camorra” futet sërish në veprim, ekzekuton 35-vjeçarin në mes të Napolit

Mafia “Camorra” ka ekzekutuar në mes të Napolit një 35-vjeçar. Mediat italiane raportojnë se Francis Building iu bë pritë nga Camorra në Torre Annunziata. 35-vjeçari...

U përjashtua nga PD, Berisha mesazh demokratëve: Së bashku të hedhim në koshin e plehrave vendimin poshtërues të Bashës

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar sërish për vendimin e marrë nga kreu i PD, Lulzim Basha, për ta përjashtuar atë nga grupi parlamentar. Me një...

Lajme të tjera

Web TV