Aksidenti i merr jetën 23-vjeçarit shqiptar në Gjermani, policia: S’mbante rrip sigurimi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident automobilistik në Gjermani, i ka marrë jetën tragjikisht një 23-vjeçari nga Mitrovica.

Mediat gjermane shkruajnë se i riu, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me barrierën qendrore.

Sipas Policisë së Pfalzit, 23-vjeçari, kishte dalë nga korsia me makinën e tij, për arsye ende të paditura, e më pas, u fut sërish në rrugën kryesore para se të përplasej.

Autoritetet theksojnë, se i riu nuk kishte të lidhur rripin e sigurimit, e ky ishte dhe shkaku kryesor i vdekjes. Mediat lokale kanë raportuar se rastin e kanë konfirmuar edhe familjarë të 23-vjeçarit në Mitrovicë.


Të fundit

Aksidenti i merr jetën 23-vjeçarit shqiptar në Gjermani, policia: S’mbante rrip sigurimi

Një aksident automobilistik në Gjermani, i ka marrë jetën tragjikisht një 23-vjeçari nga Mitrovica. Mediat gjermane shkruajnë se i riu,...

“Duhej një kokë turku”, Fjoralba Ponari reagon shpër ndaj lajmeve në portale

Fjoralba Ponari ka hedhur poshtë lajmet sipas të cilave ajo do të largohet nga Portokallia. Prej disa kohësh në portale është folur nëse do të...

Ishte shpallur i zhdukur nga familjarët, gjendet i varur në pemë 57-vjeçari në Gramsh

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Gramshit. Raportohet se është gjetur i varur në pemë 57-vjeçari Y. F. Ky i fundit ishte shpallur...

Ngjarja në Astir/ Arrestohet tekniku i ashensorit të pallatit, nën hetim administratori i firmës së mirëmbajtjes

Policia e Shtetit është vënë në lëvizje pas ngjarjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e të dielës në Tiranë, ku një ashensor u shkëput...

Nga mbyllja e shkollave, te kufizimet në kufirin me Shqipërinë, Kosova shtrëngon masat kundër Covid-19

Qeveria e Kosovës ka miratuar këtë të diel, masat e reja anti-COVID. Pra, duke nisur nga data 13 shtator, deri më 26 shtator, do...

Lajme të tjera

Web TV