Fansi tentoi të fotografohej me këngëtaren, Ben Affleck e largon nga Jennifer Lopez (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktori Ben Affleck dhe këngëtarja Jennifer Lopez , pas një mbrëmje plot ngjarje në Festivalin e Filmit në Venecia, u larguan nga qyteti të shtunën.

Sidoqoftë, kur mbërritën në aeroportin e Venecias, ata patën një takim të pakëndshëm me një fans.

Videot e xhiruara në aeroport tregojnë një burrë me një këmishë dhe pantallona të shkurtra, duke nxituar para sigurimit për ta fotografuar yllin e “Hustlers”.

E tronditur nga befasia, Jennifer u tërhoq mënjanë dhe u fsheh pas Benit, i cili reagoi shpejt dhe e largoi burrin. Ben kishte veshur një këmishë të errët dhe xhinse blu, ndërsa Jennifer një fustan të bardhë me pika dhe taka të zeza.

Pasi e largoi burrin, Ben u shfaq për dore me aktoren amerikane dhe ata u larguan për të kapur fluturimin e tyre.

Ngjarja e tyre e fundit në tapetin e kuq ishte në shkurt të vitit 2003 në premierën e filmit “Daredevil”. Ata ishin fejuar në atë kohë.

Sidoqoftë, të njëjtit u ndanë në 2004.

Pas kësaj, Ben u martua me aktoren Jennifer Garner, me të cilën ka tre fëmijë. Ata u divorcuan në 2017.

Ndërkohë, J.Lo u martua me Marc Anthony, me të cilin ka dy fëmijë.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bennifer Brazil (@benniferbrazil)


Të fundit

Aksidentoi për vdekje të moshuarin në Sukth, arrestohet drejtuesi i mjetit

Arrestohet Andrea Liko, shoferi që një ditë më parë shkaktoi aksidentin për vdekje në Sukth të Durrësit. Andrea Liko, 60 vjeç,...

Bllokohen ilaçe kontrabandë në Portin e Durrësit, ja me sa mijëra euro u kap “mat” 53-vjeçari

Policia Kufitare e Durrësit, ka goditur një rast të kontrabandës me medikamente mjekësore dhe mosdeklarim të të hollave në kufi. Shërbimet e policisë kufitare...

Inter nuk mban dot avantazhin ndaj Sampdorias, kampionët e Italisë ndalen në barazim

Pas dy triumfesh radhazi është ndalur edhe perfeksioni i Interit. Zikaltërit kishin përballë Sampdorian sot, që i sfidoi shumë mirë dhe arriti t’u marrë...

Fansi tentoi të fotografohej me këngëtaren, Ben Affleck e largon nga Jennifer Lopez (Video)

Aktori Ben Affleck dhe këngëtarja Jennifer Lopez , pas një mbrëmje plot ngjarje në Festivalin e Filmit në Venecia, u larguan nga qyteti të...

Ndërron jetë në moshën 75-vjeçare gazetari i njohur sportiv Nexhat Gjuzi

Shuhet në moshën 75-vjeçare gazetari i njohur sportiv Nexhat Gjuzi. Gjuzi lindi në Kavajë më 13 shtator të vitit 1946. Vitet e para të karrierës...

Lajme të tjera

Web TV