Kim Kardashian shkakton “tërmet” me veshjen e saj në New York

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kim Kardashian është duke bërë një tjetër deklaratë të guximshme me stilin e saj.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, 40-vjeçe, ka lënë të gjithë të befasuar të shtunën në një kostum të zi lëkure të markës Balenciaga gjatë arritjes në New York përpara evenimentit të “Met Gala”.

Kardashian u fotografua teksa dilte nga një makinë luksoze me një veshje interesante krejtësisht në të zeza përfshirë pantallona të tillë e çizme të njëjta. Më e rëndësishmja, fytyra e saj nuk shihej fare për shkak të një maske që mbante e cila kishte vetëm një hapje në pjesën e pasme për bishtin e gjatë.

Themeluesja e “Skims” etiketoi stilistin e Balenciaga, Demna Gvasalia, gjersa ndau poza të ndryshme me këtë lloj stili në Instagram.

Ajo postimin e kompletoi me një ‘emoji’ thike.

Muajin e kaluar, Kim gjithashtu u shfaq me një veshje të tillë për albumin “Donda” të ish-bashkëshortit Kanye West në stadiumin Mercedes-Benz në Atlanta.

Fëmijët e çiftit, vajzat North , 8 vjeçe dhe Chicsgo, 3, dhe djemtë Saint , 5 e Psalm , 2 vjeç, gjithashtu ndoqën ngjarjen dhe u koordinuan me prindërit e tyre me veshje të zeza.

“Met Gala” do të mbahet nesër (13 shtator) dhe pjesëmarrësit do të vaksinohen e të vendosin maskat brenda.


Të fundit

Kim Kardashian shkakton “tërmet” me veshjen e saj në New York

Kim Kardashian është duke bërë një tjetër deklaratë të guximshme me stilin e saj. Ylli i “Keeping Up With the...

Lopët dhurojnë show në autostradën Tiranë-Durrës, ‘testojnë kilometrazhin dhe sfidojnë shoferët’ (Video)

Një skenë jo shumë e zakonshme është vënë re nga shoferët sot në autostradën Tiranë-Durrës. Një tufë lopësh të sinkronizuara me njëra-tjetrën kanë bërë një...

Vandalizohet varri i reperit të famshëm Pop Smoke

Varri i reperit Pop Smoke u gjet i vandalizuar të shtunën, ndërsa ende nuk dihen autorët. Mediat publikuan pamje nga varrezat “Green- Wood” në Bruklin ku...

Aksidenti në pallatin e Astirit, zbardhen detaje nga ngjarja

Dalin në dritë  të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në një  pallat’ në Astir, ku u shkëput ashensori dhe...

Paloka përkujton Hajdarin dhe ‘godet’ Bashën: Azemi dhe Berisha janë pjesa më e mirë e historisë!

Deputeti demokrat, Edi Paloka ka përkujtuar ditën e sotme Azem Hajdarin, 23 vite pas vrasjes së tij. Me anë të një postimi në rrjetin social...

Lajme të tjera

Web TV