Po pinte kafe në një bar, ekzekutohet 50-vjeçari në Kosovë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 50-vjeçar është vrarë mbrëmjen e sotme në Gjilan.

Mediat në Kosovë thotë se lajmi ka marrë konfirmime nga burime policore, ndërsa dyshohet se viktima B. V., është nga Bujanoci.

Sipas autoriteteve, viktima ka qenë duke pirë kafe në një bar, ku dy persona, i janë afruar dhe kanë qëlluar me armë drejt tij.


Të fundit

Po pinte kafe në një bar, ekzekutohet 50-vjeçari në Kosovë

Një 50-vjeçar është vrarë mbrëmjen e sotme në Gjilan. Mediat në Kosovë thotë se lajmi ka marrë konfirmime nga burime...

Qeveria e re/ Meta kërkesë Prokurorisë: Dua informacione për të gjithë emrat e propozuar për ministra

Presidenti Ilir Meta, i ka kërkuar Prokurorisë informacione në lidhje me 16 emrat e propozuar nga kryeministri Edi Rama si ministra. Në shkresën drejtuar Prokurorisë...

Në kërkim të fotos “perfekte”, adoleshentja greke bie nga maja e shkëmbit

Një tjetër tentativë për "selfie perfekte" rrezikoi jetën e një adoleshteje, duke shkaktuar edhe momente paniku në Greqi. Një vajzë 16-vjeçe ra nga një...

Aksident në Korçë/ Motori del nga rruga, plagoset rëndë një person

Një aksident ka ndodhur në Korçë ku motori ka dalë nga rruga dhe ka mbetur i plagosur rëndë një person. Ngjarja ne afërsi te fshatit...

Duel i fortë në Formula 1/ Hamilton përfundon nën rrotat e Max Verstappen (Video)

Dueli i fortë në Formula 1, ka përfshirë në një incident të frikshëm dy pilotët e njohur, Lewis Hamilton dhe holandezin, Max Verstappen. Ata...

Lajme të tjera

Web TV