Sherr në ‘Don Bosko’/ I riu mer shokët për të dhunuar ish-kunatin, e bëjnë për spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Tre të rinj janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi kanë dhunuar me sende të forta një 26-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën ‘Don Bosko’. Personi me inicialet K.D mori dy shokët e tij për të dhunuar ish-kunatin.

Ky i fundit u dërgua në spital, aty ku mori ndihmën mjekësore. Tashmë tre të rinjë duhet të përballen akuzat e dhunimit me dashje.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 11.09.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë në ngarkim të shtetasve K. D., 20 vjeç, M. Zh., 22 vjeç dhe A. Gj, pasi në rrugën “Don Bosko”, në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë goditur me sende të forta shtetasin T. M., 26 vjeç, (ish kunati i K.D) i cili pasi mori ndihmën mjekësore, doli nga spitali.Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.


Të fundit

Sherr në ‘Don Bosko’/ I riu mer shokët për të dhunuar ish-kunatin, e bëjnë për spital

Tre të rinj janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi kanë dhunuar me sende të forta një 26-vjeçar. Ngjarja ka...

4 këshilla për të shmangur djersitjen e tepërt

Mos konsumoni kafeinë: Kafeina stimulon sistemin nervor qendror, i cili aktivizon gjëndrat e djersitjes. Kështu që sa më shumë kafeinë konsumoni, aq më shumë do...

Fjalorthi arbëresh i shqipes së vjetër

Arbëreshët e Italisë, krenohen me trashëgiminë e madhe sa të pasur kulturore, që, mrekullisht e kanë përçuar brez pas brezi nëpër shekuj. Nga Komuna e...

Shpërthen bombola e gazit, në flakë apartamenti në pallatin e Fierit

Një bombol gazi ka shpërthyer sot në një pallat në Fier. Ngjarja e rëndë u regjistrua në një apartament të një pallati në lagjen...

Prostituta shqiptare në Itali: Kam “green pass”, klientët të mos kenë frikë pasi bëj tamponin çdo javë

Disa rrugë të Torinos në Itali, gjatë orëve të natës popullohen nga punëtoret e seksit dhe klientë të ndryshëm. Por edhe ato janë të detyruara...

Lajme të tjera

Web TV