Babai i dha fund kujdestarisë 13-vjeçare/ Britney Spears fejohet me të dashurin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Britney Spears është fejuar me të dashurin e saj, Sam Asghari. Ylli i muzikës pop zbuloi lajmin nëpërmjet një postimi në Instagram të dielën, duke treguar unazën me diamant. “Nuk mund ta besoj”, ka shkruar këngëtarja.

“Çifti zyrtarizuan lidhjen e tyre të gjatë dhe janë prekur thellë nga mbështetja, përkushtimi dhe dashuria që kanë ndaj njëri-tjetrit.“, tha Brandon Coheni, menaxheri i Asghari.

Ky lajm vjen në një kohë kur Jamie Spears, i ati i saj ka kërkuar t’i japë fund kujdestarisë ligjore 13 vjeçare. Asghari ka qenë një ndër mbështetësit e këngëtares në përpjekjen e saj për t’i dhënë fund kujdestarisë së babait të saj.

Spears dhe Asghari filluan të takoheshin në vitin 2016 pasi u takuan në xhirimet e “Slumber Party”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)


Të fundit

Babai i dha fund kujdestarisë 13-vjeçare/ Britney Spears fejohet me të dashurin

Britney Spears është fejuar me të dashurin e saj, Sam Asghari. Ylli i muzikës pop zbuloi lajmin nëpërmjet një...

Braçe: Ju merreni me dy kufoma që bëjnë sikur vrasin njëri-tjetrin ndërkohë që karteli i importuesve të grurit do të rrisë çmimet me 30%

Karteli importuesve të grurit, prodhimit të miellit, shitjes, prodhuesve të bukës, ka njoftuar sot prodhuesit e brumërave se do të rrisë çmimet me 30%....

MTV Video Music Awards 2021/ Ja si u veshën yjet (Foto)

Grammy-t mund të jenë nata më e rëndësishme për ndarjen e çmimeve muzikore, por kur vjen puna te momentet e guximshme të modës, që...

Berger: Tregu i përbashkët rajonal është projekt historik që duhet jetësuar

Sekretari i Shtetit pranë Ministrisë së Jashtme Gjermane, Miguel Berger, në intervistë me DW flet për çështjet më imediate që duhen zgjidhur në lidhje...

Plagosën rëndë 44-vjeçarin, arrestohet tropojani dhe 2 djemtë e tij

Nikë Markaj, 45 vjeç dhe dy djemtë e tij, Gjon Markaj, 23 vjeç dhe Aleks Markaj 22 vjeç, banues në fshatin Tetaj, Tropojë janë...

Lajme të tjera

Web TV