“Ja si ja mora Georginas Ronaldon nga krevati!”/ Modelja zbulon tradhtinë e CR7: Ishte ora 1 e natës dhe…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“Unë kurrë nuk kam menduar se ai do të më përgjigjej”. Kështu nis historia e Natacha Rodriguez!

Por, cila eshte kjo? Vajza ka rrefyer për “The Sun” se kishte pasur një lidhje me Cristiano Ronaldon në vitin 2015, kur portugezi nuk ishte ende në krahët e partneres aktuale, Georgina Rodriguez:

“Ishte ora një e mëngjesit dhe i dërgova një fotografi të pjesës së vitheve të mia, duke i shkruar: Një puthje e madhe… Ai m’u përgjigj në orën 6 të mëngjesit. Aty filloi gjithçka. Do të doja të kthehesha pas dhe të mos i kisha shkruar.

Më tej Natacha Rodriguez tregoi dhe bllokimin që Ronldo i bëri në Instagram.

Më tha të sillesha sikur të isha në shtëpinë time. Kështu që mora iniciativën, u ngrita, hoqa pantallonat dhe u përkula për t’i treguar vithet e mia. Ai i goditi ato dhe tha se i pëlqentin…” Ish-lojtari i Juventusit do t’i dërgonte më vonë një mesazh: “Më pëlqeve. Do të takohemi përsëri një ditë. Tepër sekret, të lutem. Puthje”.

Natacha paralajmëron partneren aktuale të portugezit: “Cristiano do të ishte një arritje e madhe për çdo femër dhe Georgina duhet të jetë e kujdesshme. Futbollistët marrin shumë vëmendje nga vajzat e bukura, të gatshme të hidhen në krahët e tyre.

Lexo edhe :  U zgjodh kryetare Kuvendi/ Meta uron Lindita Nikollën, shuplakë opozitës: Asnjë sekondë bojkot

E njëjta gjë ndodh edhe në Manchester. Pavarësisht asaj që më ndodhi mua, shpresoj dhe lutem që Cristiano dhe Georgina të vazhdojnë së bashku. Ata duket se janë çifti perfekt, shpresoj që Cristiano të ketë ndryshuar. Familja e tij është zgjeruar dhe tani është më e vjetër e më i mençur”.


Të fundit

“Ja si ja mora Georginas Ronaldon nga krevati!”/ Modelja zbulon tradhtinë e CR7: Ishte ora 1 e natës dhe…

“Unë kurrë nuk kam menduar se ai do të më përgjigjej”. Kështu nis historia e Natacha Rodriguez! Por, cila eshte...

E rëndë/ Bie avioni me pasagjerë izraelit në Greqi, dyshohet për viktima

Një avion privat ka rënë në afërsi të ishullit grek Samos. Mësohet se avioni kishte pasagjerë izraelitë, pasi ishte një fluturim nga Izraeli. Piloti kishte...

“Nëse një ditë do isha në vështirësi, do të vij në Shqipëri”, Yuri Kim: Bota të nxjerrë mësime nga ky vend i vogël

'Nëse një ditë do jem në vështirësi, do të vij në Shqipëri' tha ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim duke vlerësuar jo vetëm mikpritjen por...

Ju pëlqen? Zbulohet konkurrenti i dytë i Big Brother VIP Albania

“Big Brother VIP Albania” pritët të startojë në tetor dhe që nga tani kanë filluar zbulimi i konkurrentëve që do të jenë pjesë e...

I shpëtoi “ferrit”/ Çfarë po ndodh tani me Alvin Berishën? Rrëfehet gazetari i njohur

Taulant Kopliku, gazetari shqiptar në emisionin investigativ italian “Le lene”, ka folur sot në emisionin “Zona Zero” në Top News. Gjatë bisedës në studio, Kopliku...

Lajme të tjera

Web TV