MTV Video Music Awards 2021/ Ja si u veshën yjet (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Grammy-t mund të jenë nata më e rëndësishme për ndarjen e çmimeve muzikore, por kur vjen puna te momentet e guximshme të modës, që shtyjnë kufirin, VMA-të janë primare.

Dhe pamjet në tapetin e kuq të mbrëmjes të së dielës në Brooklyn’s Barclays Center nuk ishin përjashtim; Megan Fox u shfaq praktikisht e zhveshur, ndërsa gjysma e poshtme e pamjes së Normani ishte thjesht një rrip.

Yjet e tjerë të stilit u dalluan pa ekspozuar shumë lëkurë, si Camila Cabello me fustanin e saj elegant me një hark dhe Olivia Rodrigo në modën e saj të cilësisë së mirë Versace.

Doja Cat si prezantuese e mbrëmjes po ashtu u pa me disa veshje mjaft të bukura dhe interesante.

Më poshtë ua sjellim dukjet më të mira të yjeve në këtë ceremoni:

Rita Ora

 

Megan Fox

Normani

Olivia Rodrigo

 

Kacey Musgraves

 

Camila Cabello

 

Avril Lavigne

Jennifer Lopez

Madison Beer

Doja Cat


Të fundit

MTV Video Music Awards 2021/ Ja si u veshën yjet (Foto)

Grammy-t mund të jenë nata më e rëndësishme për ndarjen e çmimeve muzikore, por kur vjen puna te momentet...

Berger: Tregu i përbashkët rajonal është projekt historik që duhet jetësuar

Sekretari i Shtetit pranë Ministrisë së Jashtme Gjermane, Miguel Berger, në intervistë me DW flet për çështjet më imediate që duhen zgjidhur në lidhje...

Plagosën rëndë 44-vjeçarin, arrestohet tropojani dhe 2 djemtë e tij

Nikë Markaj, 45 vjeç dhe dy djemtë e tij, Gjon Markaj, 23 vjeç dhe Aleks Markaj 22 vjeç, banues në fshatin Tetaj, Tropojë janë...

Rama publikon mesazhin e Placido Domingos dhe Ermonela Jahos: Ju presim më 15 shtator në TKOB

Kryeministri Edi Rama ka nxjerrë mesazhin e dy prej ikonave të muzikës operistike botërore Ermonela Jaho dhe Placido Domingo për të përshëndetur mëngjesin e...

Berisha përdor Azem Hajdarin për të ngritur demokratët kundër Bashës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shfryzuar ditën e përkujtimit të ish linderit të parë të Partisë Demokratike Azem Hajdari për të ngritur demokratët kundër kreut...

Lajme të tjera

Web TV