Bebe Rexha kujton me nostalgji vitet e fëmijërisë: Me stërgjyshen time të dashur në Gostivar, kur isha vetëm 4 vjeç

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

E kush nuk ka nostalgji për vitet e fëmijërisë? Me lule në dorë dhe një fustan lejla, ylli shqiptar i pop-it, Bebe Rexha, ka kujtuar vitet e fëmijërisë me një fotografi krah stërgjyshes së saj të dashur.

Fotografia është shkrepur shumë vite më përpara në Gostivar, kur Bebe ka qenë vetëm 4 vjeç. Krah fotos ajo ka vendosur dhe dy ikona, një lule dhe një zemër.

Megjithëse ky moment është mjaft i largët, duket se në zemrën e këngëtare është ende i gjallë.


Të fundit

Bebe Rexha kujton me nostalgji vitet e fëmijërisë: Me stërgjyshen time të dashur në Gostivar, kur isha vetëm 4 vjeç

E kush nuk ka nostalgji për vitet e fëmijërisë? Me lule në dorë dhe një fustan lejla, ylli shqiptar...

Qeveria hungareze: Filmat me homoseksualë, njësoj si ata horror

Qeveria hungareze u ka dërguar transmetuesve udhëzimet për kufizimet që duhet të zbatojnë kur shfaqin filma me homoseksualë. Kufizimet janë të njëjta me ato që...

Italia merr vendimin, asnjë punonjës s’do të pranohet në punë pa pasaportën e vaksinimit

Të gjithë punëtorëve në Itali në sektorin publik dhe privat do t’u kërkohet të kenë një leje jeshile shëndetësore që dëshmon se një person...

‘O zyshe je super p****, të kam …’/ Skandal në shkollë, minorenët flasin me gjuhë vulgare para mësueses (Video)

Një video skandaloze është duke qarkulluar në rrjet, ku tregon se ku ka degraduar arsimi në Shqipëri dhe se çfarë kulture po u japim...

Besnikët e Trump po lobojnë në Kongres kundër tërheqjes së refugjatëve afganë në SHBA

Në një kohë që mijëra refugjatë afganë që po u ikin talebanëve po mbërrijnë në SHBA dhe të tjerë janë strehuar në vende të...

Lajme të tjera

Web TV