E rëndë/ Furgoni përplas për vdekje të moshuarën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin Lushnje-Berat, ku një e moshuar ka humbur jetën. 70-vjeçarja po tentonte të kalonte rrugën, në momentin që fugoni tip ‘Ford’ e ka përplasur për vdekje atë.

Aksidenti ka ndodhur në mesditë në afërsi të fshatit Karbunarë, ndërsa drejtuesi i fugonit A. Z., është shoqëruar në polici.

 


Të fundit

Agata Kristi, “Mbretëresha e Krimeve” me 70 romane

Agata Kristi (Agatha Christie) është shkrimtare angleze e cila është e njohur për romanet e saj të zhanrit kriminalistik....

E rëndë/ Furgoni përplas për vdekje të moshuarën

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin Lushnje-Berat, ku një e moshuar ka humbur jetën. 70-vjeçarja po tentonte të kalonte rrugën, në momentin...

Moska, si u shkatërrua nga zjarri para se të futej Napoleon Bonaparti

Disfata e armatës franceze në dyert e Moskës, ushtarët mbetën në të ftohtin acar pa rroba dhe ushqime Napoleoni kishte mbërritur në Moskë, por asgjë...

Historia e panjohur e tre shqiptarëve të arratisur, që ‘do vrisnin Enver Hoxhën’/ “E vërteta e ‘bandës Xhevdet Mustafa’ që erdhi në Shqipëri në...

Nga Dashnor Kaloçi Pjesa e parë Publikohet historia e panjohur dhe e bujshme të ashtuquajturës “banda Xhevdet Mustafa”, ku bënin pjesë: Sabaudin Haznedari, Xhevdet Mustafa dhe...

Fjolla Morina lirohet nga burgu

Këngëtarja Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi, ka konfirmuar për Express avokati i saj Fanol Krasniqi. Sipas avokatit, gjykata ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë...

Lajme të tjera

Web TV